2016 Atkı Modelleri

2016 Atkı Modelleri

Kış mevsiminin en sıcak tutan aksesuarlarından olan atkılar modelleri ile de kadınların ilgisini çekiyor. 2016 atkı modelleri renkli modelleriyle olduğu kadar sıcak tutuşlarıyla da soğuktan korunmak için ilk tercih oluyor.

Atkı modelleri arasında örgü atkı modelleri ilk sırada yer alır. Değişik şekilde olan örgü atkı modellerinin birçok türü bulunur. Çiçekli, iki renkli, çizgili ve daha birçok farklı modeli bulunmaktadır. İki ucu ponponlu olan atkı modelleri genç kızların en çok sevdiği atkı modellerinin başında yer alır. Tığ işi örgü en çok kullanılan zarif atkı modellerinden biridir. Yünlü atkı modelleri sıcak tutması bakımından daha çok tercih edilir. 2016 atkı modelleri içinde su dalgası atkı modelinin yanı sıra; bal peteği örgü atkı modeli de yer alır. Bu tip örgü çeşitleri içinden aynı zamanda delikli atkı modelleri de mevcuttur. Delikli atkı tercih etmeyen kadınlar daha çok düz ve sık işlenmiş atkı modellerini kullanırlar.

Atkı modellerini değişik iplerden yapılmış olanları arasından da tercih yapabilirsiniz. Yün iplerin yanında normal iplerden yapılan atkı modelleri de bulunmaktadır. Atkıların üzerinde sonradan atkıya eklenen çiçek modelleri de yer alır. Bazı atkılar çiçeklerle hareketlendirilerek daha estetik bir görüntü sağlanır. Atkı modellerini kıyafetlerinizin rengine göre kullanarak daha uyumlu bir kombin elde edebilirsiniz.

2016 Atkı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Altın Bilezik Modelleri başlıklı makalemizde 14 şubat Altın Bilezik Modelleri, 2016 Altın Bilezik Modelleri ve atasay Altın Bilezik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git