2016 Askılı Gelinlik Modelleri

2016 Askılı Gelinlik Modelleri

Asklı gelinlik modelleri straplez gelinliklere göre daha kapalı olan gelinlik modelleridir. Askı kısımları çeşitli detaylarla hareketlendirilen gelinliklerde alt kısım düz olabildiği gibi kabarık etek modellerinden de oluşabilir. 2016 askılı gelinlik modelleri genellikle uzun duvaklarla birlikte kullanılan gelinlik modellerindendir.

Askılı gelinlik modellerinde askılarda kimi zaman çiçekler kullanılırken kimi zaman ise ince ve sade şekilde bırakılırlar. Gelinliklerin üst kısmında çeşitli şekillerde yapılan işlemeler gelinliklerin ayrı bir havada olmasını sağlar. Askılı gelinliklerin askıları kimi zaman ise kalın yapılı ve dantel detaylardan meydana gelir. Dantel askılı gelinlikler genç kızların daha fazla tercih ettiği modelleri oluşturur. 2016 askılı gelinlik modelleri içinde yer alan modellerde üst kısım bazen V yaka şeklinde tasarlanırken, bazı modellerde ise üst kısım dekolteye sahip olmayan üstlerden meydana gelir. Bu gelinliklerde alt kısım saten ve normal kabarık boyutlarda tasarlanmıştır. Ele alınan ufak bir buket gelinliğe daha zarif bir ifade katar. Askılı gelinliklerde kimi zaman üst kısım sade tutulurken alt kısımda çeşitli süslemeler uygulanır.

Askılı gelinliklerin bel kısımlarına takılan renkli kurdela detayları gelinliklere gözalıcı hale getirebilir. Bele takılan pembe yada mor gibi kurdela detayları askılı gelinlikleri daha hoş gösterir. Sırt dekolteli askılı gelinliklerde bulunmaktadır. İnci ile süslenmiş sırt dekolteleri gelinlere ayrı bir zarafet kazandırır. Askılı gelinlik türleri kimi zaman kısa gelinlik modelleri içinde de kullanılır.

2016 Askılı Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dar Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel Dar Kesim Gelinlik Modelleri ve şık Dar Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git