2016 Açık Saç Modelleri - Gelinlik Modelleri

2016 Açık Saç Modelleri

2016 Açık Saç Modelleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

2016 Açık Saç Modelleri

Yeni sezonda açık saç renkleri dikkat çekiyor. Bu anlamda yeni bir dönem olan 2016 açık saç modelleri arasında sıra dışı renklerin de yer aldığını söylememiz gerek. Platin, mavi, gri gibi renklerin kullanıldığı saç modelleri oldukça farklı ve tarz durabiliyor. Saçlarınızın rengini değiştirmek ve bu sıra dışı renkleri kullanmak için elbette cilt tipinize dikkat etmeniz ve saç renginize dikkat etmeniz gerekiyor. Son derece açık bir renk olmasına rağmen gri ve platin renkleri son zamanlarda artan saç renklerinden bir tanesidir. Ancak bilindiği gibi saçlarınızı bir anda griye çeviremezsiniz. Bunun için saçlarınızı birkaç kere boyatmanız ve yavaş yavaş açmanız gerekir. Aksi durumlarda saçlarınız yakmanız söz konusu olacaktır.

2016 açık saç modelleri kullanmak istediğinizde cilt tipinize gör uygun seçimler yapabilirsiniz. Her görmeye alışık olduğumuz siyah, kızıl hatta bakır renkleri bile yerini daha farklı tonlara bırakmış durumda. Artık sokakta yürürken pembe saçlı ya da yeşil saçlı bir bayan görmek çok da tuhaf değil. Siz de saçlarınızda bu renkleri kullanabilir, tarzınıza ve zevklerine göre seçimler yapabilirsiniz. Son dönemlerin sevilen uzay renklerini bu yıl göreceğiz. Lacivert, yeşil, pembe ve mor bu anlamda genç kesimin çok sevdiği renkler arasında yer alıyor. Bunun dışında saçlarınızda gölgelendirme yapmak için bu renkleri kullanabilirsiniz. Cilt renginiz buğday ya da daha koyu tonlarda ise saçlarınızın rengini yavaş yavaş açmanızda fayda sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Günlük Saç Modelleri başlıklı makalemizde en güzel 2016 Günlük Saç Modelleri, şık 2016 Günlük Saç Modelleri ve sokak 2016 Günlük Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Günlük Saç Modelleri başlıklı makalemizde günlük kıvırcık saç modelleri, günlük saç modelleri instagram ve günlük saç modelleri kısa saçlar için hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git